Банери та зовнішня реклама: 4 переваги

04 Чер 2020

Банери не дуже відомі. Все більше скаржимось на широкоформатну рекламу, яка затьмарює міські будівлі та псує простір. Однак це одна з більш дешевих форм реклами, яка може бути ефективною, якщо її робити професійно.

Більшість маркетологів переміщують рекламу в Інтернет. Причина зрозуміла — інтернет-реклама вважається більш ефективною і можна прослідкувати статистику. З іншого боку, банери менш відомі, але слід визнати, що вони мають одну перевагу — їх можуть бачити на місцевому та національному рівні. Створюючи рекламу, ви повинні проявити творчість та знайти гарне розташування. Найкраще використовувати цю форму реклами навесні чи восени, коли температура ще відносно стабільна. Ми маємо враховувати атмосферні умови, тому що від них залежать матеріали, які формуватимуть наш банер.

Види банерів

Насправді існує два типи банерів — для їх кріплення ми можемо використовувати будь-які оздоблення: вушка, зварювання або втулки.

Текстильні банери — їх можна мити, прасувати, вони витримують яскраве сонячне світло, вологу. Друкуються на поліефірному матеріалі.

Вінілові банери — вважаються більш довговічними, бо виготовлені зі стійкого до погодних умов матеріалу. Він може витримати серйозні перепади температур та сильні пориви вітру. Вінілові банери зберігають свій вигляд протягом трьох років. Це є вигідне вкладення коштів.

Переваги банерів

Банери міцні, зазвичай стійкі до погодних умов. Можуть бути виготовлені з ПВХ та брезентових матеріалів, які при правильному дизайні привернуть увагу клієнта та зроблять рекламу естетичною.

Ще одна перевага — це насамперед ефективність — вибрані слогани, кольори, продукти, які привертають увагу потенційного клієнта. Вони все ще використовуються такими брендами, як: “ЕПІЦЕНТР”, “МЕТРО”, “АТБ”, “НОВА ПОШТА”, “ЕЛЬДОРАДО”, “ФОКСТРОТ” та багато інших фірм, які включають зовнішню рекламу в стратегію свого просування.

Варто підготувати креативну і незвичну форму реклами, використовуючи певний заклик до дії.

Якщо ви шукаєте потрібного партнера та фахівців, які зроблять для вас все — від дизайну до друку та пошуку місць – запрошуємо у маркетинг-центр «ДАЛІ».

Please follow and like us:

Поділитись