Брендування. Комплексне рекламне оформлення магазинів та офісів

24 Жов 2019

Як Ви вважаєте, яка  головна ціль реклами?

Правильно — переконати людину зробити покупку або замовити послугу. Грамотно виконане оформлення  магазину повинно максимально сприяти досягненню цієї мети. Дизайнер зробить магазин красивим і затишним. Спеціаліст з реклами може зробити чудо — ніби невидимою рукою він заведе покупця в потрібні двері, проведе його по лабіринтах торгового центру до конкретного павільйону, допоможе легко зорієнтуватися в розмаїтті товарів, зробити вибір, купити із бажанням повернутися знову.

Рекламне оформлення магазину є комплексом заходів, кожне з яких вирішує локальну задачу, спрямовану на досягнення головної мети. Перший важливий крок — привести покупця в магазин — виконує зовнішня вивіска. Маркетологи вважають, що її грамотне оформлення здатне збільшити продажі на 50%. Друге, і головне, завдання рекламного оформлення — переконати відвідувача зробити покупку. Її рішенням займається інтер’єрна реклама — окрема галузь рекламної індустрії. Вона втілює в життя «внутрішню» рекламну політику, сформовану фахівцями з PR та реклами за обов’язкової участі маркетологів і мерчендайзерів.

Активну роль в просуванні брендів і торгових марок відіграють інтер’єрні рекламоносії. Це лайтбокси, інтер’єрні вивіски, підвісні рекламні банери, світлові стелі, світлові короби. У носіїв реклами перетворюються навіть візки, стрічки біля каси й т.д.

І якщо іміджева реклама в оформленні магазину часто працює на перспективу, то задача POS – матеріалів — спонукати зробити покупку «тут і зараз». Оформлення зовнішнього вигляду магазину, його вітрин — все повинно бути підпорядковано головній меті — збільшенню продажів.

Сучасний бізнес неможливо уявити без реклами. Створення ефективної реклами неможливе без залучення фахівців найвищого рівня. За плечима нашого колективу — багатий досвід роботи з рекламного оформлення як окремих магазинів, так і великих торгових комплексів. Наш маркетинг – центр ДАЛІ готовий до довгострокового співробітництва з власниками торгових підприємств ми пропонуємо комплексне обслуговування з регулярним оновленням рекламних засобів в торгових залах, а також участь у виготовленні й монтажі зовнішніх рекламних конструкцій.

Маркетинг – центр «ДАЛІ» є один з перших в Україні який  освоїв виробництво світлових банерів, які можуть використовуватись як назовні, так і всередині приміщень.

Сьогодні грамотному оформленню вітрини торгової точки, місця проведення промо-акцій або інших подібних заходів керівники організацій приділяють особливу увагу.

За оформлення вітрини ви платите один раз, а підвищення доходу — процес постійний. Зверніть увагу на рекламне оформлення свого приміщення, якщо ви зацікавлені в залученні цільовoї аудиторії для вашого магазину.

В нашій роботі ми використовуємо різноманітні варіанти:

  • створення картин, великоформатних фото за бажанням замовника або з урахуванням рекомендацій наших дизайнерів;
  • плотерна порізка плівки — вирізання будь-яких за складністю малюнків на самоклеючій плівці для оформлення фасадів, вітрин, лайт-боксів, інформаційних дошок,  вивісок.
  • оформлення за допомогою банерів з різноманітними варіантами матеріалів і каркасів;
  • використання світлової реклами: світлових коробів, об’ємних букв та інших аналогічних конструкцій (при необхідності зі світлодіодним підсвічуванням).

Крім виготовлення самої рекламної продукції для оформлення місць продажів і приміщень, наші фахівці професійно проведуть демонтаж застарілого обладнання і монтаж нового.

Наші переваги:

  • Власне виробництво;
  • Гарантія на всі види вивісок;
  • Власний дизайнерсько-конструкторський відділ;
  • Ретельний підбір матеріалів;
  • Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції;
  • Можливість виконання робіт по всій території України.

 

Детальніше переходьте за посиланням на сайт https://vyviska.com.ua/ або за електронною адресою: dali.marketing@gmail.com або за телефоном: (067) 350-96-54.

Please follow and like us:

Поділитись