Клеїмо плівку

30 Бер 2020

Плівка — це двошаровий матеріал: з лицьового боку — вінілова або інша пластикова плівка з декоративним оформленням (візерунок, колір, текстура), а зі зворотного боку нанесений клейовий шар. Для захисту клейового шару від пилу і пошкодження до моменту використання він закривається глянсовою паперовою основою (зі зворотного боку якої зазвичай знаходяться мірні мітки й інструкція із застосування).
Переваги :

🔹 просто і легко наносити практично на будь-яку поверхню.
🔹 величезний асортимент (різні кольори й текстури).
🔹водонепроникна. Можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
🔹 широка область застосування.
🔹 практичність.
🔹 низька ціна.

Поверхня, яка обклеюється повинна бути ідеально підготовлена: без пилу і жиру, чиста і гладка. При наявності тріщин — зашпаклювати; відколи, горбки — вирівняти, відшліфувати й всю поверхню обробити ґрунтовкою.

Наступний етап — підготовка плівки — нарізаємо необхідну довжину листа. Нарізку плівки полегшує сантиметрова сітка (шкала), яка надрукована на зворотній паперовій стороні самоклеючої плівки.

При нарізці довгих, рівних шматків рекомендується різати ножем уздовж лінійки. Нарізку рекомендується проводити із запасом у 2-3 см.

Слід відокремити папір від самоклеючої плівки приблизно на 5 см (тобто не весь папір з відрізаного шматка плівки), потім — прикласти плівку до поверхні й приклеїти відокремлений край. Після цього слід повільно рівномірно відклеювати однією рукою папір з частини самоклеючої плівки.

У міру розподілу плівки її необхідно ретельно прасувати (щоб запобігти появі пузирів). Пригладжувати необхідно від центру до країв — цим можна уникнути утворення повітряних бульбашок. Якщо в деяких місцях все-таки залишаються такі міхури, то їх слід проколоти голкою, обережно випустивши повітря з-під самоклеючої плівки.

Please follow and like us:

Поділитись