Світлові та світлодіодні вивіски

21 Сер 2021

Реклама з підсвічуванням є універсальним носієм візуальної інформації – добре видно вдень і вночі.

Ми пропонуємо різні види світлової реклами.
Ми всі знаємо приказку, що реклама – це важелі торгівлі.
Щоб виділити компанію, відзначити її присутність у певному місці та просто залучити клієнтів, варто подбати про відповідну рекламу. Світлова та світлодіодна реклама, яку ми пропонуємо, забезпечує чудову видимість, навіть після настання темряви та з великої відстані, а також є цікавим елементом, який запам’ятається.

Зробити замовлення

Відправляючи форму, я даю згоду на використання моїх персональних даних

Виготовити дизайн

Відправляючи форму, я даю згоду на використання моїх персональних даних

Зробити заміри

Відправляючи форму, я даю згоду на використання моїх персональних даних

Безкоштовна консультація

Відправляючи форму, я даю згоду на використання моїх персональних даних

Світлова реклама – це перевірений спосіб відрізнити компанію, магазин чи офіс. Ми гарантуємо, що ви охопите широку групу потенційних клієнтів за допомогою нашої підсвіченої реклами! Маркетинг-центр “ДАЛІ” виробляє різні види світлої реклами відповідно до власних проєктів та бачення клієнта. Кожна світлова реклама виготовлена ​​з перевірених матеріалів, які гарантують найкращу якість. Наш багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати світлодіодну рекламу будь-якої форми та розміру! Приєднуйтесь до групи наших задоволених клієнтів зараз.

Чому світлова реклама – ефективний спосіб реклами?

Сьогодні люди нав’язують собі дуже швидкий ритм життя, вони постійно поспішають домогтися певних результатів, що ускладнює зв’язок з ними за допомогою рекламного повідомлення. Водночас у багатьох галузях зростає конкуренція. Для того, щоб реклама була дійсно ефективною, вона повинна бути продуманою і, перш за все, видимою. Виявляється, що найкращим рішенням зазвичай є світлова зовнішня реклама. Світлодіодна реклама, яку ми пропонуємо, насправді повинна бути помічена у щоденній гонці, щоб допомогти клієнту знайти певну компанію та переконати його купити або скористатися послугами.

Ви повинні звернути увагу на безліч варіантів, коли йдеться про вибір зовнішнього вигляду реклами з підсвічуванням. Світлова реклама може мати різні форми, але також розміри та кольори, привабливу графіку з будь-яким змістом. У будь-якому випадку його можна адаптувати під потреби компанії. Наявність різноманітних високоякісних матеріалів та сучасні технології виробництва дозволяють підготувати найскладнішу рекламу, щоб вона дійсно виявилася ефективною.

Варто також додати, що реклама, що використовує світлодіодну технологію, набагато помітніша за будь-який рекламний щит, вивіску чи плакат, і більш міцна завдяки міцним будівельним елементам. Водночас витрати на її впровадження та обслуговування відносно низькі щодо досягнутих ефектів застосування.

Як виглядає обслуговування світлової вивіски?

Ми надаємо послуги з обслуговування у разі разових замовлень, а також пропонуємо послуги в системі довгострокової співпраці. Крім того, ми періодично перевіряємо рекламу, щоб запобігти капітальному, дорогому ремонту. Варто також пам’ятати, що систематичне обслуговування світлової та світлодіодної реклами може захистити навколишнє середовище від небезпеки використання старої або зламаної установки. У будь-якому випадку ми у вашому розпорядженні.
Світлову рекламу можна обслуговувати, оскільки вона ще не повністю зношена, а її елементи значною мірою придатні для подальшого використання. У такій ситуації не варто інвестувати у створення нової реклами. Щоб заощадити гроші, ми рекомендуємо сервісне обслуговування. Ми займаємось, серед іншого, обслуговуванням рекламних панелей з оргскла, алюмінію, дибонду та з вінілового полотна, а також просторових букв з алюмінію або оргскла.

З чого складається світлова та світлодіодна вивіска?

Як відомий виробник світлової реклами, зосереджуючись на якості та задоволеності наших клієнтів, ми гарантуємо, що для виробництва ми використовуємо справді міцні матеріали, стійкі до зовнішніх факторів, а для підсвічування – високоякісні та енергозберігаючі світлодіодні модулі від перевірених компаній. Все це впливає на те, що реклама з підсвічуванням зберігає свої первісні властивості та чудовий зовнішній вигляд протягом багатьох років, а витрати, пов’язані з її експлуатацією, зводяться до мінімуму.

Які технології використовуємо для світлових та світлодіодних вивісок?

Для рекламного освітлення ми використовуємо сучасні технології, які дозволяють виробляти естетичну та привабливу рекламу, видиму на відстані, незалежно від зовнішніх умов, зберігаючи оптимальні експлуатаційні витрати. Зараз рекламне освітлення виготовляється за світлодіодною технологією. Світлодіодні модулі, які ми використовуємо у виробництві реклами з підсвічуванням, забезпечують рівномірне розсіяне світло, завдяки чому рекламу чудово видно в будь-який час доби та в будь-яку погоду та при цьому не болять очі. Крім того, реклама зі світлодіодним підсвічуванням є енергозберігаючою, довговічною та безпроблемною. Світлодіодну рекламу можна підсвічувати різними типами світлодіодних модулів. Залежно від типу та розміру реклами, ми використовуємо фірмові лампи та світлодіоди з різними кутами та діапазонами освітлення, тільки модулі з водонепроникним корпусом відповідно до стандартів. Також враховуємо колір освітлення. Залежно від графічного дизайну та ефекту, якого хочемо досягти, вибираємо світлодіодне освітлення з нейтральним білим кольором, холодним або теплим або більш жовтим кольором світла.

Ми орієнтуємось на сучасні технології, які дозволяють нам створювати надзвичайно естетичну світлову рекламу. Наші вироби привертають увагу водіїв та перехожих, незалежно від погоди на вулиці. Ми гнучкі й реалізуємо кожен проєкт, запропонований клієнтом. Ви не уявляєте собі реклами з підсвічуванням? Не хвилюйтесь! Маркетинг-центр “ДАЛІ” дасть вам багато ефективних ідей! Будь ласка, зв’яжіться з нами телефоном або електронною поштою.

Please follow and like us:

Поділитись