Види рекламних вивісок за типом матеріалу

28 Кві 2020

Матеріалів для виготовлення вивісок є багато. Проте лише деякі з них гарантують безпроблемне та тривале використання. Вони повинні бути стійкими до механічних пошкоджень, а також до обвітрювання. Варіантів є безліч. Ось деякі з них:

Дерев’яні рекламні вивіски

Це чудова ідея для унікальної реклами в стилі ретро або класики. Деревина завжди асоціюється з витонченістю і дозволяє підкреслити престиж компанії. Рекламна вивіска, виготовлена з дерева, буде виділятися й ефективно привертати увагу потенційних клієнтів. Єдина проблема — погана стійкість цього матеріалу до вологи та води, тому необхідна міцна гідроізоляція. Крім того, цей тип вивісок час від часу вимагає технічного обслуговування.

Рекламні вивіски з оргскла

Оргскло характеризується високою гнучкістю, тому має чудову механічну стійкість. Знищити таку вивіску важко. Мало того, навіть після багатьох років використання вона все ще буде виглядати майже як нова. Це пояснюється високою стійкістю як до низьких, так і до високих температур. Оргскло також не змінюється під впливом УФ-випромінювання та вологи. Завдяки своїй природній прозорості воно прекрасно пропускає світло, саме тому цей матеріал так охоче використовується для виготовлення світлової вивіски.

Дибонд – алюмінієві композитні панелі

Дибонд стає все більш популярним. Це панель, яка складається з декількох шарів алюмінію, що з’єднані за допомогою поліетиленового стержня. Такий матеріал для вивісок виготовляється лише на одному заводі – на півдні Німеччини, так само як і його складова — алюміній. Перевагою є те, що панель покрита спеціальним поліестеровим лаком, який захищає поверхню від впливу сонячних променів та атмосферних опадів. Якщо навіть панель втратить свій колір, на її якості це ніяк не відобразиться. Така вивіска слугуватиме довго, не деформуючись і не розшаровуючись.

Металеві пластини з латуні або алюмінію

Рекламні вивіски такого типу можуть мати різний розмір і форму. Міцний і стійкий оцинкований сталевий лист, твердий латунь або легкий алюміній — це матеріали, які ідеально підходять для створення вивісок стійких до механічних пошкоджень і погодних умов. Щодо латунних вивісок, то вони ідеально підходять для маркування ексклюзивних офісів.

Види рекламних вивісок за їх формою

Найбільш традиційними за формою є плоскі вивіски, які встановлені на стіні будівлі. Вони одночасно характеризуються простотою та естетичністю. Однак ви також можете вибрати опуклі вивіски, тобто такі, що мають просторовий характер. У цьому випадку вони прилягають не повністю до стіни, а лише до однієї частини. Просторові вивіски виступають за контур стіни.
Класичні форми вивіски прямокутні, іноді квадратні, але можливості на цьому не закінчуються. Матеріали, для їх виготовлення, відрізняються простотою обробки, тому немає жодних перешкод для замовлення цього рекламного засобу.

Способи складання рекламних вивісок та їх види

Як згадувалося раніше, найпопулярнішими є настінні підвісні вивіски. Ви також можете вибрати ті, що встановлюються на спеціальних конструкціях, які зазвичай мають вигляд каркасів, виготовлених з металевих труб.

Please follow and like us:

Поділитись