Витрати на рекламу білбордів

30 Бер 2021

Реклама на білбордах, всупереч прогресу цифровізації, користується незмінним інтересом. Це також дуже ефективно. Білборди різного розміру привертають увагу під час подорожей громадським транспортом та автомобілем. Цікаві рекламні творіння можуть зацікавити й порадувати навіть найвимогливіших одержувачів. Для їх показу вибираються відповідні місця, які пристосовані до потреб клієнтів.

Вартість оренди білборда може бути набагато меншою, ніж проведення рекламної кампанії в Інтернеті, і для багатьох клієнтів це буде більш ефективним варіантом, ніж онлайн-кампанії. Дізнайтеся, які ціни на білборди та з чого вони випливають.

Що впливає на вартість реклами на білбордах?

На ціну оренди білбордів впливає кілька факторів. Перш за все, це місце розташування, час експозиції та розмір рекламного щита.

– Місцезнаходження

Ціна оренди білборда обумовлена ​​головним чином місцем його розташування. Оголошення, розташовані в зайнятих місцях з великою видимістю та великою групою одержувачів, досягнуть найвищих цін. Прикладом можуть бути центри міст, транспортні розв’язки та перехрестя, а також пункти, що знаходяться поблизу торгових центрів. Однак вибір чудового місця не гарантує успіху вашої рекламної кампанії, оскільки може виявитись, що в престижних місцях не буде потрібної аудиторії для вашої реклами. Наприклад, розміщення реклами дитячої на залізничному вокзалі буде не такою вдалою ідеєю, як розміщення її біля ділових центрів, де багато молодих батьків, безперечно, працюють і, можливо, шукають ясла для своїх дітей. Тому місцеположення повинно бути вибрано з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів.

– Час контакту

Час впливу також є дуже важливим фактором, що визначає витрати на рекламну кампанію. Однак може виявитись, що більш тривала оренда буде вигіднішою, ніж оренда рекламного щита на короткий проміжок часу. Компанії, що пропонують оренду такого типу рекламних площ, зазвичай пропонують рекламний простір, який може досягати до 50% від початкової вартості. Це пов’язано з витратами, пов’язаними з орендою білборда – його зміною, підготовкою тощо. Про вигідні ціни також можна домовитись у випадку кампанії, що передбачає оренду великої кількості білбордів.

– Розмір оголошення

Що стосується зовнішньої реклами, то зараз існує безліч форматів. Стандартні розміри рекламних щитів складають 504 см х 238 см, але цей термін також використовується для опису рекламних щитів з підсвічуванням, розташованих на будівлях або спеціально пристосованих стовпах. Ціни на оренду рекламного простору суворо залежать від площі рекламних щитів. Найдешевшими будуть класичні білборди. У випадку великих форматів ви повинні взяти до уваги більшу вартість. Витрати, пов’язані з виробництвом такої реклами, також повинні додаватися до витрат на оренду.

Скільки коштує оренда білборда біля шосе?

Білборди біля автомагістралі відрізняються дуже великими розмірами. Завдяки цьому можна досягти тривалого часу експозиції. Реклама, розташована біля дороги, видно вже з 650 метрів, що дозволяє навіть кілька секунд взаємодії з одержувачем.

 

В маркетинг-центр “ДАЛІ” ви можете орендувати рекламний щит в найбільш зручному для вас місці. Наші білборди запам’ятаються вашим клієнтам. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатись більше.

Please follow and like us:

Поділитись