Як почати та розвивати свій бізнес

30 Жов 2019

Бізнес повинен вирішувати 2 задачі.
Розвиток ринку. Ви повинні відповісти на запитання, — хто буде «ЦЕ» купувати? Потенційні клієнти повинні про вас дізнаватися. Ви повинні зрозуміти, що на даний момент потрібно займатися розвитком свого бренду. Якщо ви хочете вийти на великий дохід, то потрібно шукати партнерів сильних духом, комунікабельних, творчих, у яких є жилка підприємця. З такими партнерами не потрібно довго шукати спільної думки. Ви даєте свою систему роботи. Разом переглядаєте, обговорюєте. Якщо є питання, то розбираєте їх. І далі він вже йде сам. Такі партнери самостійні.

Якщо ви окреслили коло потенційних покупців – переходьте до розрахунку бізнес-плану. Він як правило багатьох лякає, і на цьому етапі ідея залишається тільки ідеєю і відкладається на безвік. Не все так страшно ! Вам потрібно бажання і хороший консультант. Зверніться до досвідченого бухгалтера, фінансиста, а краще до того хто, хто зміг реалізувати свою ідею і пройшов цей шлях.

Збереження ринку. Це утримання потенційного клієнта. Мається на увазі, різні знижки, акції. А в мережевих компаніях це все розвинене.

Що стосується типів партнерів. Їх всього 3.

  • ЛОКОМОТИВИ.Це партнери, які “ідуть на пролом”. Їх не потрібно навіть мотивувати. Вони знають, що робити. Вони просуваються самостійно.
  • ВАГОНИ. Це партнери, яких потрібно тягнути за собою. Їх потрібно постійно мотивувати, підганяти. По іншому ніяк.
  • ЯКОРІ. Це партнери, які постійно ниють, що у них не виходить, що вони не зможуть. Вони тягнуть у протилежний бік та не дають рости.

І, звичайно ж, ви повинні запам’ятати 3 прості істини

  • Потрібно постійно запускати потік потенційних клієнтів. Потік реклами. Якщо немає реклами, немає роботи.
  • Потрібно вчитися. Важливий постійний особистісний ріст.
  • Потрібно скласти свою систему роботи, якої ви будете навчати своїх нових партнерів. Головне, щоб ваша система була працююча.

І ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ !!!

Орієнтуйтесь на ключових партнерів — ЛОКОМОТИВІВ.

Відчуваєш невпевненість, звертайся у маркетинг – центр «ДАЛІ», наші спеціалісти знають як розвинути твій БРЕНД, який приведе до тебе потенційних клієнтів. Реєструйтесь на нашому сайті http://www.dali.te.ua/ та дзвоніть за номером 0673509654

Please follow and like us:

Поділитись