Якісна вивіска!

11 Жов 2019

Вивіска високої якості – це 80 % потенційних клієнтів.

Рекламна вивіска є особливою візиткою, яка інформує перехожих про місце знаходження організації. Фахівцям відомо, що близько половини успіху магазину або закладу безпосередньо залежить від зовнішньої реклами, а особливо якщо вона грамотно та якісно створена. Така вивіска приваблює клієнтів і створює необхідний імідж, формуючи обличчя підприємства.

Якісна дієва вивіска вимагає наступного:

 • Матеріали високої якості – саме якісні матеріали надають презентабельний вигляд вивісці, забезпечують економне та довготривале користування (діодні лампи у світлових вивіска мають тривалий термін експлуатації та економлять ваші кошти на електроенергію);
 • Оригінальність – це те що буде вирізняти як за формою так і за дизайном;
 • Читабельність — текст повинен добре читатися, щоб клієнти змогли легко зрозуміти його і не докладати зусиль, щоб його розшифровувати;
 • Надійність — якісний монтаж захистить вивіску від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Основні види вивісок:

 • прямокутні,
 • фігурні вивіски.

Матеріалом для вивісок може служити:

 • композитна пластина,
 • ПВХ (пластик),
 • світловий короп (лайтбокс).

Розміри вивісок підбираються індивідуально, в залежності від потреб та побажань клієнта. Вони можуть бути як світлові так і не світлові.

Для підсвітки вивісок використовуються:

 • прожектори;
 • лампи розжарювання.

Зважаючи на те, що тарифи на електроенергію зростають кожного разу, доцільно та економно використовувати світлодіодні лампи. Їх термін служби та коефіцієнт корисної дії набагато кращий, ніж у звичайних ламп.

Об’ємні літери

Для створення вивіски даного роду використовують композит, пластик та акрил. Основою може бути композитна або пластикова пластина, якій надають колір або ж потрібний візерунок завдяки друку на плівках оракал, які переносять на основу. Існує і варіант кріплення кожної букви на металеву рейку (вивіска «Марципан»).
Вивіски у вигляді об’ємних літер можуть підсвічуватися люмінесцентними або діодними лампами.

Неонові вивіски

Найстарший, проте найефектніший вид рекламних вивісок. Технологія виготовлення складна, проте вони яскраві та мають довготривалий термін експлуатації.

Банерні конструкції

Найдешевший засіб зовнішньої реклами. Для цієї вивіски виготовляють металевий каркас, який монтується на фасаді будівлі. На каркас кріплять зображення надруковане на банерній тканині.

Світлодіодні вивіски

Ці конструкції складаються з панелі, на якій з рівномірним кроком розміщено безліч пікселів в середині або зовні виробу. Розміри моделей різноманітні: від невеликих до величезних.

Вивіска “Графік роботи”

Це обов’язкова деталь для кожного магазину, перукарні чи іншого закладу, який кріпиться біля входу в магазин, і може мати різну форму та розмір.

Please follow and like us:

Поділитись