+38 (067) 350 96 54

Не секрет, що одним з головним атрибутів успішного бренду є компетентний персонал, вигідне розташування, якісні товари/послуги і звичайно ж ефективна зовнішня реклама, тобто вивіска. Вивіска для магазину – це «обличчя» бренду. Якщо ваша вивіска не яскрава, не приваблива, вигорівша – навряд чи потенційний клієнт зверне увагу і взагалі зайде до вас

Вивіска для магазину

Вивіски та рекламні конструкції з ГАРАНТІЄЮ

У нас можна замовити:

Більше 15 років на ринку рекламних кампаній:

Наші переваги:

Гарантія на всі види продукції

Власна майстерня та кваліфікавані працівники

Тільки якісні матеріали

Комплексний підхід - дизайн, заміри, виготовлення

Останні новини:

Зв'язатись з нами:

Безкоштовна консультація

Відправляючи форму, я даю згоду на використання моїх персональних даних

Якісна вивіска може привести до 60% потенційних споживачів. Які б кошти ви не вкладали у просування сайту, сторінки у соцмережах, але без вивіски вас ніхто не знайде. За допомогою вивіски можна впливати на свідомість споживача. Якщо подобається вивіска – клієнт зацікавиться вашим брендом і захоче зайти до вас у кафе/бар/ресторан/магазин тощо.


Які перваги має вивіска на магазин:

 • Щодня вона привертає увагу багатьох людей.
 • Легко підтримувати в гарному і презентабельному стані. Легко доглядати за вивіскою, щоб вона завжди мала презентабельний вигляд.
 • Вивіска може бути світлова, що приведе ще більше клієнтів.
 • Великий вибір різноманітних матеріалів для виготовлення.
 • Матеріали, що використовуються для виготовлення вивісок, дозволять довго експлуатувати її.
 • Щодо ціни, то можна обирати як дешевші так і дорожчі матеріали, при цьому е втрачати своєї концепції бренду.

Вивіски на магазин виготовляються з різних матеріалів:

 • Акрил
 • Скло
 • Пластик
 • ПВХ
 • Дерево
 • Метал та багато ін. 

Також вони бувають різних видів.

Ми пропонуємо зупинитися на тих, які користуються великим попитом:

 1. Лайтбокси
 2. Об’ємні літери
 3. Неонові вивіски
 4. Банерні конструкції
 5. Світлодіодні вивіски
 6. Вивіска графік роботи

Найкраще, коли вивіска на магазин об’ємна, яскрава, підсвічується так ще й відповідає трендам. Чим краще ви дотримуєтесь цих правил, тим більше клієнтів вивіска на магазин зможе охопити та привести. Ринок перенасичений і тому потрібно зацікавлювати споживача, сфокусовувати його на свій бренд. Вивіски, які завжди були, є і будуть актуальними: неонові, з підсвіткою, об’ємні, мінімалістичні. Також зараз дуже актуально, щоб вивіска була зроблена з натуральних матеріалів, такі як дерево. Це виглядає вишукано, мінімалістично та дуже трендово. Найбільшим попитом користується вивіска для продуктового магазину. Щоб її виготовити потрібно врахувати вагомий чинник – кольори. Кольори, що використовуються для продуктового магазину можуть бути найрізноманітніші. Але найпопулярніші серед наших клієнтів це відтінки білого, чорного, синього, зеленого та жовтого. Якщо ви хочете замовити яскраву вивіску на магазин, де багато деталей, то потрібно правильно все розробити, щоб не вийшов винігрет, де нічого незрозуміло. Кожна деталь має нести свій сенс і краще зробити так, щоб вивіску хотілось розглядати. Звичайно, що неякісна зовнішня реклама може не тільки не дати очікуваного результату, але ще й нашкодити вашому бренду. Ви не можете просто прийти у рекламну компанію, показати приклад, замовити і піти. Спочатку потрібно врахувати кольори, шрифти, розташування елементів і т.д. Усі тонкості цієї кропіткої роботи знає дизайнер, який допоможе зробити «вау» ефект. Якраз цим і займаються наші дизайнери.

Чому варто обрати саме Маркетинг-центр Далі:

 1. Ми щодня аналізуємо ринок і знаємо як виділитись серед конкурентів.
 2. Наші дизайнери мають великий досвід, що допомагає їм з пів слова зрозуміти що саме ви хочете.
 3. Ціну ви можете контролювати самі. Запропонуємо вам ті ідеї, які принесуть результат та ще й не вийдуть поза вашого бюджету.
 4. Маємо власну друкарню, тому вам не прийдеться чекати кілька днів, щоб виготовилась вивіска.
 5. Надаємо гарантію на наші вироби, тому ви можете не хвилюватися, що щось піде не так.

Ми розробимо вивіску, стенд з акційними цінами, графік роботи тощо як для продуктового магазину, для кав’ярні, для магазину одягу, для кінотеатрів, для всього, що ви забажаєте. Замовити вивіску ви можете зателефонувавши, або прийшов до нас в офіс.

Замовляйте вивіску у Маркетинг-центр Далі і ви зекономите свої кошти, нерви і свій час.

Ведемо бренди Далі!