+38 (067) 350 96 54

Виготовлення неонових вивісок на замовлення

Неонова вивіска – це стильно, гарно та яскраво

Трішки історії

В 1915 році з’явилася перша запатентована неонова вивіска. Проте історія її створення почалася набагато раніше – у 1675 році. В ті часи про поняття електрики ще не чули. Тоді французький вчений Жан Пікар зауважив, що в трубці ртутного барометра щось світиться. Це світло він назвав “барометричним”, але його похождження астроном не зміг пояснити. Вчені почали вивчати загадкове мерехтіння.

Лише через два століття німецький склодув Генріх Гейслер винайшов трубку, яка й стала початком газорозрядних ламп. З року в рік,  після винаходу електрики, цю трубку вдосконалювали вчені, наповнювали її газом, який під напругою світився.

лед-неонова вивіска у формі дівчини
неонова вивіска на магазин Хотдогів
ringo vuviska 5
0-02-0a-b2dbf2877b053ae49b00edb55ca77d1e6fae82754191feb75a4cda12d8ff0897_b31a1d75b4a22e69
ВИ ОТРИМАЄТЕ:​
НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

ПРИКЛАДИ РОБІТ​

Сам неон, рідкий газоподібний елемент, – це винахід двох англійських науковців, а от проводити через нього електрику в геометричній трубі спробував Жорж Клод. За деякий час винахід запатентували, а згодом почали виготовляти лампи для рекламних вивісок. Перша зовнішня реклама з вогниками з’явилася на будівлі перукарні на півночі Парижу. Назва рідкого газу походить від грецького слова neos (новий).

Сьогодні LED неонові вивіски виготовляють як із пластика так і скла. Проте яскравіше та гарніше він, звісно,  виглядає у скляних ємностях. Та й термін дії в таких конструкціях вищий. З неону може бути и таблички, вивіски, букви, різноманітні написи, а головне величезна палітра кольорів. Неонова реклама займає одне з провідних місць на ринку як внутрішньої, так і зовнішньої реклами.

Замовити LED неонову конструкцію можна в маркетинг-центрі “Далі”. Менеджери з вами зустрінуться та порадять, що краще обрати для реклами вашого бренду, магазину чи фірми. Головне – правильно усе підібрати. Для цього в команді професіоналів повинні бути не лише менеджери, але й художники, дизайнери, майстри по склу та фахівці, які зможуть правильно зібрати усю конструкцію та змонтувати її. Лише з такою групою реально створити шедевр як для зовнішньої так і внутрішньої реклами.

Виготовлення неонових вивісок – це кропіткий процес. Основне – підібрати правильне скло. Далі його з внутрішньої сторони обробляють люмінофором , який під час роботи змішується з інертним газом. Саме ним наповнюють трубки. Така проста технологія видає неперевершений вигляд та гру кольорів.

Ви можете замовити невеличку неонову рекламу, а можна реалізувати свій задум в об’ємній конструкції. LED неонова реклама – це економія, адже вона використовує невелику кількість електрики і може чудово дивитися з іншими видами рекламних конструкцій. Головне гарно все скомбінувати, аби не було зайвого.

Аби неонова реклама прослужила довго, замовляти її однозначно потрібно в перевірених фахівців. При дотримуванні всіх норм вона може простояти навіть більше десяти років. Головне – якісні елементи при виготовленні Вона стійко переносить різну погоду та негоди, їй не страшні ні спека ні мороз. Однозначна перевага – це економність. Якщо у вас обмежений бюджет на виготовлення рекламної продукції, то LED неон – саме те. Його конструкції споживають мінімум електрики. Ще один плюс – це різноманітність конструкцій та моделей. Неонову рекламу можна робити на смак та гаманець різних замовників – від маленьких надписів чи табличок – до величезних композицій. Кольорова гама також величезна та різноманітна. Використання неонових конструкцій – це рівномірне приємне освітлення.

Неонова реклама – це завжди стильно, красиво та економно.

Неонові вивіски – це один із найкращих маркетингових інструментів, які однозначно привертають до себе погляди перехожих, її бездоганно видно в темну пору доби або при негоді, а також вона прекрасно дивиться вдень. Головне – правильно продумати дизайн та втілити його у життя. Така яскрава насичена різноманітними відтінками реклама не залишить байдужим нікого і покупці чи потенційні клієнти обов’язково зайдуть, аби подивитися, що ж ви рекламуєте.
LED неоном можна прикрашати як зовнішні фасади будинків, так і приміщення всередині. Світло неону створює навколо себе спокійну, позитивну атмосферу. Така реклама бездоганно дивиться в нічних клубах, ресторанах, в магазинах та торгово-розважальних центрах. Вона підходить як доповнення до архітектурних будівель та при інтер’єрному освітленні.

У класичних ламп є свої недоліки: тендітні – не рідко майстри під час монтажу та обслуговуванні  їх пошкоджують, вони складні в електромережі  – потрібно високовольтний трансформатор, такі лампи споживають багато енергії. Окрім цього, вони взаємопов’язані, якщо з ладу виходить один елемент, сусідній теж гасне і потрібно міняти обидва). При роботі вони можуть перегріватися, а це – небезпека при пошкодженні, можуть займатися і вибухати). З одного боку класична підсвітка – це красиво, а з іншого- має серйозні недоліки …

LED-неон – нова технологія в світловий зовнішній рекламі. Це якісний ударостійкий і вологостійкий матеріал за доступну ціну.  Неонова вивіска складається зі скляної трубки з газом (неон), на кінцях якої припаяні електроди. При подачі струму на електроди відбувається хімічна реакція, в результаті цього трубка випромінює красиве, рівномірне світло. За рахунок того, що трубка зі скла, можна вигнути неонові букви і / або логотип. Такі вивіски користуються популярністю. LED-неонова реклама буквально манить своїм магічним світлом.

ЦІНА НА НЕОНОВІ ВИВІСКИ

Налагоджене виробництво та команда професіоналів дозволяє нам утримувати доступні ціни для своїх замовників. Ми гарантуємо якість і обслуговуємо свої роботи навіть через деякий час після встановлення. Ми впевнені в собі і в наших неонових конструкціях. Тому пропонуємо приблизний перелік матеріалів для виготовлення вивіски та орієнтовні ціни на них:

КЛІЄНТИ

З якими ми працювали

сірий логотип macdonald's
сірий логотип samsung
сірий логотип Фокстрот
сірий логотип Kyivstar
сірий логотип ringoo
сірий логотип lcwaikiki
сірий логотип watsons
сірий логотип eva

МИ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ НА ЗОВНІШНІЙ РЕКЛАМІ​

0 +
Виготовлено і змонтовано вивісок
0 +
Клієнтів
0
Працюємо в 10 країнах Європи
0 +
Років на ринку

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ВАМ?

* відсилаючи попередню заявку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

ВІДГУКИ

Оксана Бернацька
Оксана Бернацька
Читати далі
Приємний персонал, классссна реклама, доступні ціни; особлива вдячність менеджеру Наталії;)
Віктор Гуру
Віктор Гуру
Читати далі
Замовляли у них комплексну зовнішню рекламу: вивіску, брендування вікон, спотикачку і інтер'єрну вивіску. Зробили все вчасно і якісно: дизайн, виготовлення і монтаж. Рекомендуємо!
Виталий Долыняк
Виталий Долыняк
Читати далі
Дуже вже хотілось встановити вивіску... Дякуємо маркетинг-центр «Далі» за виконану роботу(ви лучші!!!)
Shpadyk
Shpadyk
Читати далі
Ні одної хвилини не пошкодували. Всі люди, які працюють у цій фірмі це ті які знаються на тому, що роблять це є спеціалісти своєї справи ...
Попередній
Далі
ОСТАННІ НОВИНИ