Рекламні вивіски

24 Жов 2019

Рекламні вивіски можна поділити на два види:

  • світлові,
  • несвітлові.

Світлові варіанти оптимальним чином виглядають в будь-який час доби, більш того, такі вивіски ефектніше виглядають в ввечері,  які приймають основну частину відвідувачів саме у вечірній час — це готелі, ресторани, казино та інші.

Підсвічування може бути внутрішньою, для чого застосовуються люмінесцентні лампи, світлодіоди, неонові лампи. Як варіант, можна висвітлити вивіску і зовні, за допомогою прожекторів або інших джерел світла з економічними лампами.

Світлові вивіски у свою чергу можна розділити на світлові короби й об’ємні світлові літери. Збірна конструкція світлових коробів дозволяє створити плоску фігурну поверхню, зсередини рівномірно підсвічується лампами. Як матеріал для створення поверхні світлових коробів використовується спеціальний світлорозсіювальний пластик або банерна тканина.

Світловий короб може мати як одно-, так і двостороннє виконання. Що стосується форми, то вона обмежена тільки майстерністю дизайнера і виконавця проекту.

Рекламні вивіски бувають зовнішніми (неонові вивіски, світлодіодні вивіски, світлова вивіска, вивіска на магазин, лед-вивіски, вивіски салонів краси, вивіска “Відчинено”, вивіска фасадна)  й внутрішніми (вивіска графік роботи, вивіска на кабінети, стенди, табличка на будинок, вивіска на двері, вивіска на клас, вивіска з підсвіткою). Зовнішні розміщують над входом або на фасаді, що надає будівлі привабливості, виразності та індивідуальності. Внутрішні служать для точного визначення місцезнаходження компанії, магазину або ресторану в великих офісних або торгових центрах.

Отже, рекламна вивіска – це частина вашої стратегії, це інвестиція у ваш бізнес. Згідно зі статистикою саме вивіска до вас приводить 80% клієнтів.

Ми зробимо так, щоб ваша візуальна реклама привертала увагу потенційних покупців. Наша компанія пропонує вам максимально сучасний дизайн вивіски.

Please follow and like us:

Поділитись