+38 (067) 350 96 54

+38 068 510 61 55

Рекламні вивіски

Виготовлення рекламних вивісок на замовлення

Вивіска – це “обличчя” будь-якого бренду чи компанії, а якісна зовнішня реклама забезпечує своєму власнику бо 60% потенційних клієнтів. Тому перш ніж розпочинати власну справу, подумайте про те, як її представити майбутнім клієнтам та зробити прибутковою.
Завдяки якісній та інформативній рекламній конструкції можна швидко завоювати прихильність споживачів.

Виготовлення вивісок та рекламних конструкці1 на будь-який смак та гаманець пропонують у маркетинг-центрі “Далі”. Команда професіоналів уже більш як 15 років працює над виготовленням якісних рекламних вивісок. З року в рік ми вдосконалюємося, вчимося та освоюємо нові методи у роботі. Тут працюють фахівці своєї справи. Менеджери допоможуть у виборі, а висококваліфіковані спеціалісти втілять будь-який дизайн вивіски чи задум клієнта у життя. Усі вивіски у “Далі” виготовляються на замовлення з якісних матеріалів.

вивіска для магазину продуктів смаколик
вивіска для Lcw home
Французик
0-02-0a-1d586dad0f33775dfe6582ea94caf09e2aacdd3b9b057fb6029f660d371a441b_d466140f2a41c6ed

ПРИКЛАДИ РОБІТ​

ВИ ОТРИМАЄТЕ:​
НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

Перш ніж виготовити зовнішню рекламу, клієнт повинен визначитися із назвою та логотипом. Якщо у вас цього ще немає, то менеджери та дизайнери “Далі” підкажуть на що варто звертати увагу, а чого краще не робити.
Не потрібно на вивісках подавати занадто багато інформації або малюнків. Усе має бути чітко та лаконічно. Потенційний клієнт не повинен здогадуватися або вгадувати, який бренд ви рекламуєте чи що продаєте.
Пам’ятайте, головне у зовнішній рекламі – швидко і з першого погляду привернути увагу перехожих!
При замовленні та виготовленні вивісок не забувайте про їхнє основне завдання – продати товар чи послугу. Тому рекламні конструкції повинні бути оформленні згідно стилю, фасаду, якщо є букви, то вони обов’язково мають добре читатися. Не забивайте свою зовнішню рекламу непотрібними картинками чи зайвими словами. Усе має бути коротко, доступно та зрозуміло.

Зовнішню рекламу можна розмістити всюди. Головне, аби вона була якісною та на своєму місці. При розробці вивіски наші фахівці оглянуть територію, де ви плануєте її встановити. Адже важливу роль відіграє фасад й об’єкти поруч (вивіска не повинна псувати загальний вигляд. а має вписуватися в архітектуру). Дизайнери порадять, яка саме конструкція підійде для вашої компанії чи бренду та де її краще монтувати.

Не забувайте й про те, що вивіска буде служити довго, якщо її роблять не кустарним методом в підвалі, а у спеціально облаштованому приміщенні, на хорошому обладнанні та з якісних матеріалів.
Рекламні конструкції, якщо виготовленні з якісних матеріалів, не вигоратимуть на сонці, не псуватимуться від дощу чи снігу, їх не зможуть знищити вандали або природні катаклізми.
За будь-якою рекламною конструкцією потрібно доглядати. Наші експерти заміряють, виготовляють, проводять монтаж, а в майбутньому і забезпечують сервісне обслуговування своїх робіт.
Майстри час від часу перевіряють встановлені конструкції, аби уникнути в серйозних пошкоджень та дороговартісного ремонту. Пам’ятайте, що систематичне обслуговування світлової та світлодіодної реклами захищає як від псування, так і більш серйозних проблем.

ЦІНА

Ціна будь-якої рекламної вивіски залежить від її виду. Якщо це банер – то вартуватиме він дешевше, ніж, припустим, світлова реклама. Не варто нехтувати і лайтбоксами чи невеличкими постерами. Як вивіску можна використовувати й об’ємні букви з підсвіткою. Будь-яка реклама, виготовлена знавцями своєї справи, приноситиме вигоду власнику і досить швидко самоокупиться.
Ціна може коливатися від трьохсот гривень і вище.  Пропонуємо приблизний перелік матеріалів для виготовлення вивіски та орієнтовні ціни на них:

КЛІЄНТИ

З якими ми працювали

сірий логотип macdonald's
сірий логотип samsung
сірий логотип Фокстрот
сірий логотип Kyivstar
сірий логотип ringoo
сірий логотип lcwaikiki
сірий логотип watsons
сірий логотип eva

МИ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ НА ЗОВНІШНІЙ РЕКЛАМІ​

0 +
Виготовлено і змонтовано вивісок
0 +
Клієнтів
0
Працюємо в 10 країнах Європи
0 +
Років на ринку

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ВАМ?

* відсилаючи попередню заявку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

ВІДГУКИ

Оксана Бернацька
Оксана Бернацька
Read More
Приємний персонал, классссна реклама, доступні ціни; особлива вдячність менеджеру Наталії;)
Віктор Гуру
Віктор Гуру
Read More
Замовляли у них комплексну зовнішню рекламу: вивіску, брендування вікон, спотикачку і інтер'єрну вивіску. Зробили все вчасно і якісно: дизайн, виготовлення і монтаж. Рекомендуємо!
Виталий Долыняк
Виталий Долыняк
Read More
Дуже вже хотілось встановити вивіску... Дякуємо маркетинг-центр «Далі» за виконану роботу(ви лучші!!!)
Shpadyk
Shpadyk
Read More
Ні одної хвилини не пошкодували. Всі люди, які працюють у цій фірмі це ті які знаються на тому, що роблять це є спеціалісти своєї справи ...
Previous
Next

Звертайтеся до нас і ви не пожалкуєте!

Замовити виготовлення зовнішньої реклами можна у нас: оформіть заявку через інтернет або пишіть у месенджер Viber, WhasApp, Telegram.
Для постійних клієнтів у нас існують знижки

ОСТАННІ НОВИНИ