+38 (067) 350 96 54

+38 068 510 61 55

Внутрішня та інтер’єрна реклама

Indoor Advertising – інтер’єрна реклама

Сьогодні без реклами не обходиться жодна подія, адже, щоб люди дізналися про вашу фірму, продукт чи бренд, про нього потрібно розповідати, показувати та розповсюджувати. Це можна робити лише за допомогою реклами, а її на бізнес-ринку вистачає. Головне визначитися, чого ви очікуєте від цього маркетингового ходу.
Сьогодні ми поговоримо про один із видів внутрішньої реклами – про інтер’єрну.

vnutrіshnya-ta-іntererna-reklama-1
vnutrіshnya-ta-іntererna-reklama-9
vnutrіshnya-ta-іntererna-reklama-2
vnutrіshnya-ta-іntererna-reklama-3
ВИ ОТРИМАЄТЕ:​
НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

ПРИКЛАДИ РОБІТ​

Досить часто підприємці інтер’єрну рекламу відсовують на дальній план, віддаючи перевагу лише зовнішній маркетинговій комунікації, а це помилка. Інтер’єрна реклама, встановлена у правильному місці та правильно оформлена може принести більше користі, ніж зовнішні конструкції.

Інтер’єрну рекламу маркетологи пропонують встановлювати всюди, адже вона може суттєво збільшити продажі того чи іншого товару, залучає чимало потенційних клієнтів або робить ваш бренд чи фірму відомою.
Найчастіше таку рекламу можна побачити в великих торгово-розважальних центрах, але популярна вона й в маленьких магазинах. Встановлюють інтер’єрні вивіски в кінотеатрах, клубах, музеях, готелях, клініках, на ресепшенах і навіть у туалетах. Головне, аби дана конструкція була розроблена менеджерами та виготовлена професійними майстрами. Важливо, аби внутрішня реклама бездоганно вписувалася в дизайн приміщення та приносила не лише прибутки, а й естетичне задоволення.

Об’ємні надписи, світлові вивіски, таблиці, лайтбокси, штендери, банери – використовуючи хоча б щось одне при оформленні внутрішньої інтер’єрної реклами, ви швидко зробите свій продукт, фірму чи бренд впізнаваними та відомими. Популярними стають і аудіо та відео реклами. Звук привертає увагу і потенційний клієнт підсвідомо, сам того не розуміючи, шукає ваш продукт.
Порадити, яку саме рекламу вам варто замовляти та встановлювати у вашому офісі, магазині чи іншому приміщенні, можуть дизайнери маркетинг-центру “Далі”. Адже лише при фаховому підході до справи, реклама буде дійсно дієвою і прикрашатиме інтер’єр.

Не варто шукати фірми, які майже за безцінь пропонують виготовити вам будь-яку конструкцію. Пам’ятайте, не все, що дешеве – якісне.
Будь-яка реклама має бути якісна. І лише за цієї умови вона стане корисною та ефективною для свого власника. Лише ліцензовані та офіційні фірми, такі як компанія “Далі”, надають такі послуги, виготовляють якісний продукт на замовлення і переймаються тим, з чого та як зроблена будь-яка рекламна конструкція. Якісні матеріали, професійні руки й правильний монтаж – гарантія безпеки, тривалої експлуатації та бездоганного вигляду.
Інтер’єрна реклама має привертати увагу, гармоніювати з приміщенням чи будівлею, вона має запам’ятовуватися, викликати позитивні емоції у клієнта, але разом з тим не повинна бути надоїдливою.
Пам’ятайте, інтер’єрна реклама має шанс на життя і вона є одним із перспективних методів популяризації ваших брендів.

ЦІНА

Вартість вивіски – саме це питання найчастіше цікавить наших клієнтів. Сказати конкретну суму одразу просто нереально, адже усе має свою ціну – якість матеріалів, розмір конструкції і її тип, вид підсвітки, а також інші елементи, які використовують при виготовленні вивісок. Ми допоможемо вам визначитися із замовленням та лише після цього прорахуємо його вартість. Ціна може коливатися від трьохсот гривень і вище.  Пропонуємо приблизний перелік матеріалів для виготовлення вивіски та орієнтовні ціни на них:

КЛІЄНТИ

З якими ми працювали

сірий логотип macdonald's
сірий логотип samsung
сірий логотип Фокстрот
сірий логотип Kyivstar
сірий логотип ringoo
сірий логотип lcwaikiki
сірий логотип watsons
сірий логотип eva

МИ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ НА ЗОВНІШНІЙ РЕКЛАМІ​

0 +
Виготовлено і змонтовано вивісок
0 +
Клієнтів
0
Працюємо в 10 країнах Європи
0 +
Років на ринку

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ВАМ?

* відсилаючи попередню заявку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

ВІДГУКИ

Оксана Бернацька
Оксана Бернацька
Read More
Приємний персонал, классссна реклама, доступні ціни; особлива вдячність менеджеру Наталії;)
Віктор Гуру
Віктор Гуру
Read More
Замовляли у них комплексну зовнішню рекламу: вивіску, брендування вікон, спотикачку і інтер'єрну вивіску. Зробили все вчасно і якісно: дизайн, виготовлення і монтаж. Рекомендуємо!
Виталий Долыняк
Виталий Долыняк
Read More
Дуже вже хотілось встановити вивіску... Дякуємо маркетинг-центр «Далі» за виконану роботу(ви лучші!!!)
Shpadyk
Shpadyk
Read More
Ні одної хвилини не пошкодували. Всі люди, які працюють у цій фірмі це ті які знаються на тому, що роблять це є спеціалісти своєї справи ...
Previous
Next
ОСТАННІ НОВИНИ