Брендування автомобіля – ефективний спосіб просування компанії

21 Лип 2020

Брендування автомобілів та інших транспортних засобів

Використання автомобіля як рекламного засобу останнім часом стає все більш популярним. Найпоширенішою формою передачі маркетингового контенту є брендування транспортних засобів. Така практика — це не лише відносно дешевий метод просування компанії, але і певний захист кузова автомобіля від подряпин. Реклама на вашому автомобілі — це ефективний спосіб для вашого бізнесу залучати нових клієнтів та заохочувати їх купувати ваші товари чи послуги.

Види плівок для обклеювання транспортних засобів

Враховуючи форму кузова автомобіля, для його обклеювання використовуються різні види самоклеючих плівок. До них належать:

  • мономерна плівка — дозволяє обклеювати транспортні засоби великого розміру з гладким кузовом без тиснення, ви можете вирізати з нього окремі елементи (цифри, літери) і вставити, наприклад, у вигляді контактних даних
  • полімерна плівка — проти попередньої, вона характеризується більшою міцністю і дозволяє обклеювати машину в місця тиснення, мало того, вона характеризується високою гнучкістю і стійкістю до несприятливих погодних умов, включаючи посилений вплив ультрафіолетового випромінювання
  • налита плівка — цей матеріал дозволяє наклеїти рекламу на автомобілях, кузов яких має значне тиснення. Це найдорожчий тип плівки для створення реклами на автомобілях, однак він показує найвищі параметри з точки зору гнучкості та довговічності. Ефект обклеювання автомобіля цим матеріалом не поступається естетиці, що досягається фарбуванням кузова.

Реклама на автомобілі також може включати лобове скло. Для цього використовується віконна плівка з одностороннім баченням (OWV), завдяки якій сонячне світло проникає в автомобіль з одного боку. Ззовні ми можемо бачити лише наклеєну графіку, в той час як зсередини автомобіля лобове скло трохи тьмяне, зберігаючи видимість.

Які транспортні засоби підходять для обклеювання плівкою?

Що стосується обклеювання транспортних засобів рекламною плівкою, то ця практика найчастіше застосовується у випадку легкових автомобілів, хоча такий тип рішення також вирішують власники мікроавтобусів, вантажних автомобілів та автобусів.

Наклеїти рекламний контент також можна на квадроциклах та мотоциклах. Деякі великі транспортні компанії замовляють цю послугу для всього парку транспортних засобів. Потім необхідно використовувати високоміцну залиту плівку із застосуванням канального клею, який відрізняється міцністю до 10 років.

Що таке брендування автомобілів?

Реклама на автомобілях — надзвичайно ефективна форма просування компанії, товару чи послуги. У цьому контексті брендування означає використання реклами на автомобілях та інших транспортних засобах з метою побудови та зміцнення позиції бренду в обізнаності потенційного клієнта, щоб воно стало легко впізнаваним.

Важливо створити таке повідомлення, яке змусить одержувача легко відрізняти рекламованого виробника або його товари від решти конкурентів. Однак для того, щоб брендинг автомобілів приніс очікуваний ефект, реклама повинна містити цікавий логотип, влучний слоган та привабливий графічний дизайн. Розмір шрифту та читабельність також важливі. Окремі елементи повинні бути унікальними й створювати гармонійне ціле, як за змістом, так і візуально.

Які переваги обклеювання автомобілів плівкою?

Обклеювання автомобіля плівкою дозволяє, перш за все, постійно просувати маркетинговий контент, не несучи додаткових витрат, крім разових витрат на рекламу. З таким оформленим автомобілем ми щодня рухаємось містом, завдяки чому він постійно демонструється для перехожих та водіїв, які можуть прочитати повідомлення.

Ще одна перевага — можливість використання великої площі автомобіля для рекламних цілей, що є кузовом, а також склом. Ми завжди можемо повернутися до первинного кольору нашого автомобіля без набридливих наслідків, оскільки плівка після видалення не залишає ніякого клею.

Ще одна перевага реклами на автомобілі — відносно низька вартість такої послуги. Фарбування кузова автомобіля може бути навіть у кілька разів дорожче, ніж обклеювання автомобіля.

Please follow and like us:

Поділитись