Що створює перше враження про компанію?

15 Гру 2019

Як Ви вважаєте, з чого починається знайомство кожної людини вперше прийшовши у Ваш офіс?
– З офісної таблички, саме з неї, адже вона є обличчям компанії. Всі ми знаємо і розуміємо, як важливо справити перше позитивне враження.

Виберіть свою табличку, яка ідеально підійде у ваш офіс та створить ефектне враження про вашу компанію!

Розглянемо такі види табличок:

Таблички з ПВХ:

Такий вид табличок відноситься до групи економ-класу. Рекомендуємо використовувати рамки з алюмінієвого або пластикового профілю, вони також добре «замаскують» місця кріплення.

Таблички з оргскла:

Такий вид табличок має більш презентабельний зовнішній вигляд. Використовуючи властивості оргскла можна отримувати об’ємні зображення. В даному випадку фон в таких табличках наноситься на внутрішню поверхню скла, а текстова частина на зовнішній поверхні.

– Таблички з 2-х шарового пластику:

Цей вид є досить новий, за складом схожий на “сендвіч” який охоплює два шари пластику: внутрішній чорний шар, покритий зверху шаром сріблястого, золотистого або іншого кольору. Виготовляють таку табличку шляхом гравіювання зображення з однієї зі сторін. В результаті прорізають верхній шар пластику світлого кольору, і зображення, яке наносять, набуває чорного кольору центрального шару.

– Таблички з термопереносом:

Офісні металеві таблички — таблички Бізнес-класу. Товщина такої таблички становить 0,7 мм, лицьову поверхню покривають “під золото” або “срібло”. Візуальний ефект такого продукту надає закріплення на підкладці з червоного дерева. Як правило, такі таблички використовують в приміщеннях, оскільки її поверхня чутлива до впливу сонця.

Таблички із латуні й нержавіючої сталі:

Цей вид відноситься до еліт-класу з латуні. При виготовленні офісних латунних табличок використовується метал 3,0 мм. Офісні латунні таблички виглядають як цільна металева пластина, що має глянсову поверхнею, виконану під “срібло” або “золото”, або під “стару латунь”.

Виготовлення табличок можливо будь-якого розміру, кольору і форми.

У маркетинг – центр «Далі» працюють кваліфіковані спеціалісти, які допоможуть вам у виборі саме вашої ідеальної таблички! Звертайтеся за номером (067)350-96-54

Please follow and like us:

Поділитись