Широкоформатний друк

18 Тра 2020

Яку техніку друку вибрати?
Широкоформатний друк у сучасних умовах найбільш динамічно розвивається. Він застосовується у виробництві реклами, для виставок тощо. Постійні зміни, нові методи, більш ефективні технології друку призводять до того, що клієнтам важко визначитись із замовленням. У цій статті ми порівняємо найпопулярніші методи друку з точки зору конкретного рекламного продукту.

Широкоформатний друк для графічних зображень

Група рекламних оголошень, що широко використовуються:

– друк реклами на автомобілях
– друк на прозорих матеріалах, які використовуються для створення реклами на автомобілях
– друк для дорожньої реклами — інформаційні дошки
– друк на широкоформатній сітці
– друк рекламної графіки на банерах з тривалим часом експозиції

Рекламу на автомобілях рекомендують ламінувати, щоб захистити її від зовнішніх чинників: дощу, яскравих сонячних променів, надмірної вологості…

Екосольвент – високоточний друк

Цей тип друку дозволяє домогтися вкрай високої й чіткої якості друку реклами, яка передає найдрібніші елементи зображення та кольору з мінімальним опроміненням. Розмір крапель чорнила, нанесеного на рівні 10/15 пкл, є таким типом друку, який ідеально підходить для виставкових програм — представлений у близькій відстані від глядача. За допомогою такого друку можна виготовити різні види рекламної продукції:

– виставкові системи
– широкоформатні плакати
– всілякі наклейки та етикетки високої роздільної здатності
– згорнуті продукти: x-банери, стенди PopUp та багато інших продуктів, де пріоритетно низька ціна стосовно якості друкованої продукції.

Широкоформатний УФ друк

Більш нова та якісніша техніка друку у порівнянні з екосольвентом. За допомогою цієї опції можна виконувати друк на склі, дереві, ДВП, ДСП, ПВХ – пластику, картоні та папері, фотошпалерах, тканинах, керамічній плитці, металевих листах та інших матеріалах.

Друк фотозображень

Ще один тип друку — термосублімаційний. Від попередніх технік відрізняється тим, що нагрівання барвника й нанесення його на поверхню відбувається в рідкій або газоподібній фазі. Він має багату палітру кольорів з чіткими й рівними переходами один в одного. Ця технологія застосовується для друку світлин та фотозображень, друку на чашках.

Друк на тканині

Термотрансферний друк – це процес перенесення зображення у вигляді термотрансфера на матеріал через проміжний носій (ним може бути плівка або папір) на тканину або іншу поверхню під дією температури та тиску. Він застосовується тоді, коли необхідно перенести зображення на складний матеріал (льон, мішковина). Перевагами такого друку є те, що нанесення займає небагато часу, колір нанесення чіткий та відносно невисока вартість. Він використовується для виготовлення прапорів, банерів, рекламних скатертин, рушників з окремими принтами тощо.

Латексний друк

Ця техніка менш популярна, ніж інші. Рекламна продукція, виготовлена за цією технологією, дуже стійка до вигорання і зовнішніх впливів. Латексні чорнила не мають запаху. Тому рекомендовані для дитячих приміщень. Такий друк призначений як для внутрішнього так і для зовнішнього застосування. Відбиток виходить яскравим, насиченим, міцним.

Please follow and like us:

Поділитись