Світлова & несвітлова вивіска

30 Жов 2019

Складно уявити сучасне місто без різноманіття рекламних вивісок. Вуличні вивіски — це не тільки адресні вказівники. Багато з них несуть в собі інформацію різної спрямованості, а також рекламні пости, які дозволяють просувати на бренди й послуги. Та на сьогодні звичайною вивіскою, білбордами вже нікого не здивуєш. Навіть яскрава картинка, оригінальний шрифт, смілива гра тонами не завжди допомагає привернути увагу потенційних клієнтів, покупців до послуги, товару. А через похмуру погоду такі конструкції взагалі можуть залишитися непоміченими.
Світлова реклама має основні переваги яка вимагає створити рекламу яка запам’ятається, для цього необхідно використовувати нестандартні підходи в оформленні. Одне з ефективних рішень – використання підсвітки. Для світлової реклами використовується підсвітка: неон, світловипромінювачі діоди, люмінесцентні лампи, світлодіодні панелі. Неонова реклама має ключову перевагу – високу ефективність. Її добре видно з будь-якої відстані в різний час доби. За статистикою використання підсвітка збільшує обсяг продажу до 70%.

Світлодіодна реклама має:

  • високу інформативність – завдяки яскравим, привабливим елементам інформація гарантовано буде помічена і сприйнята споживачем;
  • тривалий термін служби – металевий каркас і плафони з міцного скла захищають світлові деталі від впливу зовнішніх факторів;
  • широкі можливості дизайну – світлова реклама дуже різноманітна. Ви можете обрати оптимальний розмір, форму, тип підсвітки – неон, діоди та ін.

Є такі види світлодіодної реклами:

  • Іміджева реклама (об’ємні букви, короба, дахові установки). Така світлова реклама розробляється за індивідуальним дизайном. Головне її завдання – створити імідж бренду, компанії.
  • Навігаційна світлова реклама (штендери, вивіски, щити). Розташовується недалеко від об’єкта, який рекламується, і вказує потенційному покупцеві шлях до нього.
  • Інформаційна (виставкові стенди, лайтбокси, банери, світлові вивіски). Інформує про послуги компанії, товар, продукт. Часто використовується на виставках, промо-акціях.

Також можна використовувати підсвітки для рекламних банерів, дахових установок, фасадних вивісок дозволяє зробити конструкцію видимою в темний час доби, а інформацію на ній доступною для сприйняття навіть із далекої відстані. Підсвітка може створюватися як внутрішнім, так і зовнішнім освітленням.

Не світлова вивіска відрізняється тим що вона без внутрішньої підсвітки. Матеріалами, які використовуються для виготовлення не світлових вивісок є акрил, ПВХ, стільниковий полікарбонат, оцинкований лист, банерна тканина. Зображення на жорстку основу наноситься за допомогою аплікацій з вінілових плівок (плотерна порізка або повноколірний друк). Банерні вивіски виготовляються методом нанесення повноколірного друку на банерну тканину.

Виготовлення не світлових вивісок є простим і доступним (у фінансовому плані) способом створення зовнішньої реклами. Такі вивіски практично не потребують обслуговування і достатньо стійкі до зовнішнього середовища.

Зверніть увагу!

При виборі вивіски враховуйте не лише вартість, а й матеріали з яких вона виготовляється.

Виділяють:

  • фасадні не світлові вивіски;
  • інтер’єрні не світлові вивіски.

За формою, в залежності від побажання клієнта, ми можемо виготовити пряму квадратну або прямокутну вивіску, фігурну вивіску у вигляді кола або овалу, або виріб іншої вільної форми. Також не світлові знаки можуть бути різної товщини – плоскі й об’ємні.

Фасадні вивіски характеризуються більш міцними матеріалами, оскільки більш схильні до різних механічних і природних впливів. Найчастіше такі вивіски виготовляють з композитних панелей (АКП), але можливе використання й інших матеріалів – оцинковка, ПВХ або акрил.

Інтер’єрні вивіски найчастіше використовують в різних торгових центрах або гіпермаркетах, наприклад. Такі вивіски, найчастіше, більш яскраві, менші за габаритами, а також виготовляються з легких матеріалів. Знаходячись в інтер’єрі, вивіска розташовується в безпосередній близькості з конкурентами, тому її дизайну приділяється більше уваги.
Виготовлення не світлових вивісок є простим і доступним (у фінансовому плані) способом створення зовнішньої реклами. Такі вивіски практично не потребують обслуговування і достатньо стійкі до зовнішнього середовища.

Маркетинг – центр «ДАЛІ» рекламне агентство надає повний спектр послуг у сфері маркетингу, реклами та PR забезпечує максимальну зручність та ефективність нашим клієнтам дозволить не лише раціонально використати кошти на рекламу та суттєво зекономити, а й збільшити свої прибутки. Довготривала та тісна співпраця зі ЗМІ дозволяє нам розміщувати рекламу на найбільш вигідних умовах, у нас налагоджена співпраця з усіма рекламними носіями й тому ми можемо надати нашим клієнтам найбільші знижки.

Замовити вивіску ви можете на нашому сайті  https://vyviska.com.ua або за номером (067) 350-96-54

Please follow and like us:

Поділитись