ВНУТРІШНЄ МАРКУВАННЯ БУДИНКІВ І ОФІСІВ

18 Вер 2020

Хороша візуальна інформація — це кивок до клієнта. Ось чому ми ретельно проводимо внутрішню розмітку будівель та офісів, адже це так важливо для належного іміджу компанії. Не дивно, адже вивіски офісу виконують важливу рекламну та інформаційну функції. Наскільки це важливо для кожного клієнта, адже тоді він може легко переміщатися по відведених місцях закладу та офісу.

Оскільки офісні вивіски допомагають створити імідж компанії, то ними не можна нехтувати. Адже вони також служить додатковою прикрасою порожніх приміщень та інтер’єрів.
Найголовніше, що внутрішні вивіски будинків повинні бути ретельно продумані та розроблені таким чином, щоб не вносити дезінформацію та не стримувати споживачів.

Які елементи необхідні для внутрішньої вивіски будинків?

Головна інформаційна дошка: Назва об’єкта з адресою повинна бути розміщена в заголовку таблиці. У центральній частині радимо містити назви компаній, підрозділів та офісів з інформацією про місцезнаходження, тобто поверх та номер кабінету. Рекомендується помістити контакт до адміністратора закладу в нижній частині.

Спрямовані таблички (вказівники) — цей тип розмітки будівель, як правило, спрямовані стрілки, що вказують на ключові ділянки об’єкта. Ви повинні пам’ятати, що це варіант, яким не можна зловживати, оскільки їх надлишок ускладнить пошук важливого.

Дверні вивіски, тобто основне маркування офісу чи кімнати. Тому пластини зазвичай розміщують на стіні збоку від ручки на рівні очей. Таке маркування офісних приміщень є однозначним і розбірливим. За бажанням офісні вивіски розміщуються на дверях, але офісні вивіски не рекомендуються, оскільки при відкриванні дверей не видно жодної вивіски, і навіть випадкове ляскання дверима може пошкодити розміщення плит.

Рекомендовані елементи, які слід враховувати при плануванні вивісок в офісі?

Логотип на стійці реєстрації. Цей елемент є важливим для розмітки офісу, конференц-залу чи кімнати для переговорів. Видимий логотип чітко підтверджує, де ми знаходимось. Тому ми завжди розміщуємо Логотип на добре видному місці, і в цьому питанні ми пропонуємо цілий спектр і різноманітність форм. Зазвичай це просторові елементи. Однак через розмір вмісту чи графіки іноді неможливо створити 3D-логотип. Ось чому ми робимо своєрідне елегантне оргскло або дибондний знак, встановлений на розпірках з нержавіючої сталі. У багатьох випадках вивіски офісу або зони прийому приймають форму світлового логотипу.

Покриття офісного скління. Деякі кімнати чи зали схожі на акваріум, де можна спостерігати не за рибами, а за зайнятими людьми. Крім того, скляні двері становлять ризик для безпеки людей, які можуть їх не помітити. Щоб уникнути цих неприємних ситуацій, ми проектуємо та покриваємо скління офісів. Це елементи офісних вивісок, які однозначно покращують естетику та комфорт робочого місця.

Рекламні дошки — важливий рекламний елемент у вивісках офісу. Оскільки вони дозволяють презентувати товари та послуги, пропоновані вашою компанією, вам слід зробити ретельний вибір. Тоді вам потрібно зосередитися на виборі місця для їх демонстрації. Вони можуть бути виставлені як набір настінних плакатів, або як окремо стоячі пілони, стенди, рулони, виставкові стіни тощо, рекламні системи.

Чому професіоналам слід робити розмітку офісу?

Правильна внутрішня розмітка будівель допомагає в організації дорожнього руху та надає багато можливостей для візуальної реклами. Якщо вся розмітка будівлі чи офісу є послідовною та естетичною, це доводить професіоналізм та підвищує престиж інвестора. Без дизайну та його візуалізації важко забезпечити відповідний ефект. Ось чому ми раді допомогти нашим клієнтам у створенні оптимального рішення для внутрішньої вивіски будинків та офісів.

Довіряйте професіоналам!

Please follow and like us:

Поділитись